Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1- KONU
Bu sözleşmenin konusu, tarafların hak ve yükümlülüklerinin, Kanun Hükmünde Kararnameye uygun olarak belirlenmesidir. Tüketicinin Korunması Hakkında 4077, Mesafeli Sözleşme Yönetmeliği ve aşağıda belirtilen ürünün satışı ve teslimatı ile SATICI tarafından belirtilen satış bedeli ile ilgili diğer ilgili yasal hükümler.
 
MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KURULMASI
2.1 ALICI, SÖZLEŞMEYİ OKUYACAK, ANLAYIŞI, HAKLARI VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ ANLAYABİLİR.
2.2 SATICI VE ALICI, SÖZLEŞME ARASINDAKİ BİR İŞLETME OLMADIĞINI VE SÖZLEŞME İÇEREN PROSEDÜRLERİN ALTINDAKİ HERHANGİ BİR AYRIMCILIK SAĞLAMADIĞINI KABUL ETTİ.
2.3 ALICI, SÖZLEŞMEDE YAPILAN İŞLEMLERİN KENDİ HAKLARINA UYGUN OLDUĞUNU VE HERHANGİ BİR GÜÇ VEYA FREKANS OLMADAN TÜM KOŞULLAR, ANLAYIŞI, KARŞILAŞTIRMAYI VE BİLGİ OLMAKSIZIN AMAÇLARIN DAHİL OLACAĞINI KABUL ETMEKTEDİR.
2.4 SATICI VE SATICI, SÖZLEŞMENİN HÜKÜMLERİNİN, YETKİLİ BİR YASAL UYARINCA REDDEDİLECEĞİNİN HERHANGİ BİR ÖZELLİK SAĞLAMADIĞINI KABUL ETMİŞTİR.
2.5 Pelsincicekcilik'in KAPSAMINDA SAĞLANAN BU ANLAŞMA, EK VE BİLGİLER TARAFINDAN SAĞLANAN BİLGİLER.
2.6 BU SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ, TÜKETİCİ SÖZLEŞMELERİNDE MÜCADELE HAKLARININ DÜZENLENMESI İLE YÜRÜRLÜLÜĞÜ GARANTİ VERMEMEKTEDİR. HÜKÜMLER, BÜTÜNLÜK VE ÖNCELİK KURALLARINA ENTEGRE EDİLMEMEKTEDİR VE TÜKETİCİ KORUMASI MEVZUATI İLE İLGİLİ OLARAK SAĞLANMAKTADIR.
2.7 6098 NO'LU YENİ HÜKÜMLER İLE HAZIRLANAN İŞBU SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ YENİ YASA KANUNUNUN MADDE 21'ÜNDE SAĞLANAN HİZMET VE İÇERİK DENETİMİ ALICI TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. BU SÖZLEŞMENİN KALİTESİNE VE SÖZLEŞME'NİN ÖZEL HÜKÜMLERİNE SÖZLEŞME HÜKÜMLERİNİN HERHANGİ BİRİ. BU SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ, AÇIKÇA VE ANLAŞILABİLİR VE ANLAŞILMIŞTIR.
 
 
 
MADDE 3- SATICI BİLGİLERİ
Başlık: Yakamoz çiçek tasarımı
 
 
E-posta: moon shine flower@gmail.com
 
MADDE 4- ALICI (TÜKETİCİ) BİLGİLERİ
 
İsim / Soyisim / Başlık:
Adres:
Telefon:
E-posta:
 
MADDE 5- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün / Hizmetin türü, miktarı, markası / modeli, renk sayısı, satış fiyatı, ödeme şekli aşağıdaki gibidir:
Sözleşme tarihi:
Teslim tarihi: ..
Mal / Ürün / Hizmet Türü: Çiçek Teslimat
Miktar: 1 adet
Yap / Model:
 
MADDE 6- GENEL HÜKÜMLER
6.1 ALICI, Madde 5'de belirtilen sözleşmeye tabi ürünün temel nitelik, satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimat bilgisine ve bilgisine sahip olduğunu ve elektronik ortamda gerekli onayın verildiğini beyan eder.
6.2 Sözleşmeye konu olan ürün, her ürünün ALICI'nın uzlaşma mesafesine bağlı olarak, ön bilgileri belirtilen adreste belirtilen ALICI'ya veya kişiye / kuruluşa, günlük süre Tüketicinin yazılı olarak bilgilendirilmesi şartıyla, bu süre en çok 10 gün uzatılabilir.
6.3 Sözleşme konusu ürün ALICI'dan başka bir kişiye / kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi / kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
6.4 SATICI, sözleşmeye konu ürünün tamamını, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak teslim etmekten sorumludur. Satıcı, sözleşmesel performans yükümlülüğünün sona ermesinden önce SATICI'ya eşit bir kalite ve fiyatta mal veya hizmet tedarik edebilir.
6.5 Sözleşmeye konu ürünün teslim edilmesi için, bu sözleşmenin elektronik ortamda teyit edilmesi ve sözleşmeye konu olan sözleşmenin bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Herhangi bir nedenle, ürün fiyatının banka kayıtlarında ödenmemesi veya iptal edilmemesi halinde, SATICI ürünü teslim etme yükümlülüğünden kurtulmuş sayılır.
6.6 SATICI, mücbir sebep halindeki mücbir sebepler veya hava taşımacılığının engellenmesi gibi olağandışı durumlar nedeniyle yükleniciye ürünü teslim edemediği takdirde ALICI'nın durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu durumda ALICI, siparişi iptal etme hakkını, sözleşme konusu ürünü emsali ile değiştirmek ve / veya önleyici durum ortadan kalkıncaya kadar teslimat süresini ertelemek hakkını kullanabilir.
Alıcı siparişi iptal ederse, ödenen tutar 10 gün içinde kendisine iade edilir.
6.7 ALICI'nın bu sözleşmedeki ödeme yükümlülüğünü herhangi bir şekilde yerine getirmemesi durumunda, SATICI, ürünün toplanması için icra takibini, tahsil edilemeyen ürünün bedelini, ürünün fiyatını günde başlatabilir. teslimat ve sözleşmede ifa edilecek faiz.
 
MADDE 7- CAYMA HAKKI
Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 7, paragraf 4

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri