Hakkımızda

2004'den bu yana bu sektör üzerinde hizmet vermekte olan Yakamoz Çiçek dizayn Online mağazacılık sektörüne giriş yapan , 2018 yılında www.moonshineflower.com online çiçek sipariş sitesi ile internet sektörüne atılım yapmıştır,Yüksek kalitede online çiçek siparişleri ile
 
tasarladığımız her ürün sektörde trend olmuş ve çiçek tasarım sektörünün büyük bir bölüm de yerini almıştır. Örneğin, buket, aranjman ve saksı bitkisi ve çiçeği gibi tasarladığımız ürünler kalite ve tasarım incelikleri ile dikkat çekmiştir.
 
Ürünlerimizde kullandığımız çiçekler, Hollanda pazarından ithal ve türkiye pazarının en kalite ürünleri ile kaliteli malzemeler kullanılarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
 
Ürünlerimizi geliştirdiğimiz süreç içerisinde markalaşma, şubeleşme, eğitim, teknoloji ve lojistik konularında da yeni yatırımlar yapıyor,sizin de fikirlerinizi göz önüne alarak sürekli yenilenerek  işimizin her alanına yoğunlaşıyoruz.
 
 
Hedefimiz, Yüksek kalitede tasarım çiçeklerimiz ile, her geçen gün daha fazla insanı gülümsetebilmek ve mutlu edebilmektir.
 
Bu yolda her türlü emek zahmet ve gücümüzü ortaya koymaktan hiçbir zaman çekimiyoruz ve hatta bundan fazlasıyla mutlu oluyoruz.

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri